Wycieczka pociągiem jako student.

Jul 16

Wycieczka pociągiem jako student.

Jesteśmy tylko biednymi studentami. Na wakacjach nie będziemy chcieli się nudzić. Czy możemy w jakiś sposób tanio podróżować po całej Polsce? Oczywiście, że tak. Możemy zwiedzać najciekawsze miejsca w naszym kraju i to za niewielką kwotę. W jaki sposób tego mamy dokonać. Postawmy na podróżowanie pociągiem. W ten sposób nie będziemy musieli płacić za nocleg. Nasze doby powiedzmy to kolokwialne noclegowe będziemy odbywać w pociągu. W ciągu dnia będziemy zwiedzać najciekawsze miejsca w Polsce a w nocy będziemy cały czas jechać pociągiem. Przysłowie student potrafi nabiera bardzo pozytywnego znaczenia. Jeśli jeszcze studiujemy to powinniśmy się odpowiednio rozerwać. Kiedy jesteśmy młodzi i mamy tak szalone pomysły to warto je realizować. Taka podróż może się drugi raz nie powtórzyć w naszym życiu. Może się to okazać podróżą naszego życia. Wszystkie zdjęcia a także filmiki będziemy mogli uwiecznić nagrywając odpowiednie video lub robiąc ciekawe fotki. Warto skorzystać z takiej szansy.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Jak podróżować w pojedynkę.

Jun 17

Jak podróżować w pojedynkę.

Nasz mąż, żona od nas odeszła. Zostaliśmy teraz sami. Chcemy to w jakiś sposób sobie odbić. Mamy już pewien plan na to aby się rozerwać. Zamierzamy się wybrać w jakąś podróż samolotem. Tym razem stawiamy na Australię. Jednak tak daleko nie chcielibyśmy lecieć sami. Musimy się zdecydować na podróż z inną osobą. Partner nas zostawił. Już od ponad roku planowaliśmy tego typu podróż. Musimy na pewno teraz poszukać sobie kogoś innego. Przecież nie możemy dopuścić do tego, że tak stracimy tak drogi bilet w podróży w dwie strony do Australii i z powrotem. Czy jesteśmy na straconej pozycji? Oczywiście, że nie. Możemy szukać jakiegoś partnera do wspólnej wycieczki. Jeśli znajdziemy wiarygodne strony do tego typu wymiany nie będzie mieli żadnych wątpliwości, że tym razem nie polecimy sami to Sydney. W dwójkę zawsze jest raźniej. Zdecydujmy się na osobę tej samej płci. Przecież musi być solidarność tych samych osób. Musimy się komuś wygadać odnośnie naszego byłego partnera czy partnerki.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Stworzenie broszury dla obcokrajowców.

May 21

Stworzenie broszury dla obcokrajowców.

Dostaliśmy zadanie z geografii. Musimy na następne zajęcia wymyślić jakąś broszurę reklamową, która będzie przedstawiała nasz kraj w jak najlepszym świetle. Tutaj musimy wyróżnić najciekawsze miejsca. Na jakie tak właściwie mamy się zdecydować? Co zawrzeć w takiej ulotce? Musimy sobie zdać sprawę, że Polska to nie jest tylko stolica jaką jest Warszawa. Mamy tak wielu różnych i ciekawych miejsc. W tym momencie możemy ich wymienić bardzo dużo. Jednak nie na tym będzie polegało nasze zadanie. Musimy umieścić te najbardziej interesujące dla przyszłych turystów, którzy przyjadą do Polski. Tutaj warto zamieścić informację o takim miastach jak Wrocław, Kraków i Poznań. Bardzo często zostały nagradzane w prestiżowych konkursach. Warto jeśli dodamy je do naszej ulotki. Możemy również wspomnieć ogólnie w samych pozytywach o polskich górach czy o naszym najlepszym morzu bałtyckim. Warto przytoczyć informację o tak wspaniałych okolicach i rejonach.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Nad morzem można aktywnie spędzać czas.

Mar 12

Nad morzem można aktywnie spędzać czas.

W tym roku już postanowiliśmy chcemy nad morze. Jednak czy tak naprawdę wiemy na jakie miejsce mamy postawić okazuję się, że nie do końca. Przede wszystkim zastanawiamy się tym razem nad jakimś spokojniejszym miastem. Nad morzem istnieje kilka takich bardzo małych miejscowości. Bardzo chętnie do nich jeżdżą te osoby, które cenią sobie bardzo mocno ciszę i spokój. W tym sezonie chcemy do nich dołączyć gdyż potrzebujemy wyciszenia po ciężkim roku naszej pracy. Powinniśmy się zdecydować na pewno na jedno - popytać wśród znajomych czy byli nad morzem w miastach bardziej opuszczonych, w takich gdzie można byłoby usłyszeć swoje myśli? Okazuję się, że tak. Nasi znajomi podpowiadają nam świetną miejscowość - Pustkowo. To tutaj prawie nikogo nie ma. Możemy się tutaj rewelacyjnie wyciszyć i wyluzować. Będąc tutaj swobodnie spędzimy czas poprzez jazdę na rowerze na opuszczonych ścieżkach jak i również grę w piłkę siatkową na plaży. Taki wypoczynek przyniesie nam dużo dobrego.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Wycieczka rodzinna w weekend.

Feb 14

Wycieczka rodzinna w weekend.

Całą rodziną chcemy się wybrać na jakąś wycieczkę rodzinną. Gdzie powinniśmy pojechać? Tak wiele pomysłów przychodzi do naszej głowy. Nie wiemy tak właściwie na jaki się mamy zdecydować. Jednak zastanówmy co lubimy robić najbardziej w wolnym czasie. Może razem z rodziną każdej soboty czy niedzieli chodzimy na basen. Czy będziemy mogli z tego faktu jakoś skorzystać? Okazuję się, że tak. Nie powinno być z tym żadnego większego problemu. Powinniśmy się na pewno wybrać na wycieczkę do aqua parku. Postawmy na jakiś jeden. W Polsce mamy tak wiele ciekawych do własnego wyboru. Możemy się zastanawiać nad tym pięknym gdzieś we Wrocławiu. Możemy również pomyśleć o wyjeździe do Karpacza. Mamy bardzo dużo możliwości. Najważniejsze aby się zdecydować na jeden z bardzo dużą liczbą zjeżdżalni i jacuzzi. Taka świetny relaks pozwoli nam na pewno bardzo mocno zintegrować z naszą rodziną. Już jutro obmyślajmy plan na to gdzie się wybrać i na jakiej pierwszej zjeżdżalni zaczniemy nasz aktywny wypoczynek.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .

Dlaczego warto odwiedzić Puszczę Białowieską?

Jan 15

Dlaczego warto odwiedzić Puszczę Białowieską?

Puszcza Białowieska to obszar niezwykły, ponieważ jest to miejsce, w którym w pewnym sensie zatrzymał się czas. Zarówno flora, jak i fauna ma tu warunki do nieskrępowanego wzrastania i życia, podobnie jak miało to miejsce przed wiekami. Puszcza znajduje się na pograniczu Polski i Białorusi. Najcenniejsze pod względem przyrodniczym obszary puszczy wydzielono jako Białowieski Park Narodowy, którego geograficzne centrum stanowi miejscowość Białowieża. Wartość tego terenu dla nauki i dziedzictwa najlepiej odzwierciedla fakt, że został on wpisany na listę UNESCO. Symbolami Parku są Dąb Jagiełły, czyli drzewo liczące sobie ponad 450 lat, legendarnie połączone z postacią pierwszego króla Rzeczypospolitej Obojga Narodów oraz żubr – jedno ze zwierząt, którego dziś znajduje tutaj warunki do życia. Rezerwat daje schronienie ponadto innym zwierzętom zagrożonym wyginięciem, w tym drapieżnikom, gryzoniom, nietoperzom. Bez przeszkód rozwijają się tu liczne gatunki roślin, szczególnie licznie zaś populacja grzybów.

Czytaj dalej Tagi wpisu: , .